Skip to content

Teave Flowbird kohta

Lindude lend, vilgas ja igavene liikumine. Iga lind liugleb oma parve sees sujuvalt. Ühtse liikuvuse paindlikkus, hea liikuvus, see inspireeris meid valima meie brändi nimeks Flowbird. See sümboliseerib meie ambitsioone muuta parkimine lihtsamaks, ohutumaks ja kiiremaks, samal ajal maksimeerides tõhusust ja ühtlustades liikuvust.

Intelligentne linn

Flowbird aitab kaasa keskkonna parandamisele kogu maailmas. Me optimeerime liiklust, vähendame õhusaastet pakkudes CO sensoreid ja aitame muuta linnad ohutumaks ja ökonoomsemaks. Flowbird on tarkvaraplatvorm, mis aitab kohalikel ametiasutustel mõõta, jälgida ja hallata liikuvust linnades ja lihtsustada makseid.

Flowbird hõlbustab mobiilset parkimist kõige hõlpsamal ja nutikamal viisil meie lihtsa ja turvalise makselahenduse abil, mis on loodud lõppkasutaja vajaduste järgi. Parkimismugavus on flowbird-rakendusega teie käeulatuses. Makske oma mobiilseadmes parkimise eest, saate enne aja lõppemist märku ja pikendada aega parkimisautomaati külastamata (pidage meeles, et aja pikendamise reeglid erinevad asukohast sõltuvalt).

Rakenduse peamised omadused on järgmised:

  •       Mobiilimaksed nutitelefoni või veebi kaudu
  •       Parkimine hõivatuse kuvamine (valitud asukohad)
  •       Leia minu auto (neile, kes unustavad, kus nad parkisid)
  •       Touch ID kasutamise tugi

Flowbird registreerimine on tasuta: looge lihtsalt oma konto rakenduse või veebi kaudu. Kui olete konto loonud, saate parkida ja parkimise eest tasuda suvalises asukohas, kus kasutatakse Flowbird teenust. Tähelepanu: Flowbird teenus ei ole kõikjal saadaval, palun tutvuge sobivate asukohtade loendiga meie veebisaidil.

Kuidas kasutada äppi:

  •       Konto loomine
  •       Sisestage sõiduki registreerimise number
  •       Valige asukoht kaardil
  •       Valige parkimisekestus, kui kaua soovite parkida
  •       Kinnitage makse

Maksmine Flowbird äpiga on ülimalt turvaline. Teie andmed on kaitstud ja meie protsess on sertifitseeritud kolmanda osapoole auditeerimise kaudu maksekaartide tööstuse andmeturbe standardite alusel.

Flowbird’iga parkimine muutub lihtsamaks, ohutumaks ja kiiremaks!

AppIcon

Hankige Flowbird iOS-i või Androidi jaoks

Skip to content